Farmer Serwis

Firma Farmer świadczy usługi serwisowe za pośrednictwem firmy Farmer Serwis istniejącej w branży ogrodnictwa od 1995, świadcząca kompleksowe usługi optymalnie dopasowane do określonych potrzeb ze strony klientów. Wykonujemy pełen zakres usług serwisowych jak i modernizację istniejących obiektów w celu zapewnienia lepszych warunków upraw, a także obniżenia kosztów produkcji związanych głównie z ogrzewaniem, wymianę folii, przygotowanie folii na obiekty o określonych wymiarach i jakości powłoki foliowej. Specjalizujemy się również w montażu wyposażenia dodatkowego (ogrzewanie, komputer klimatyczny, urządzenia transportowe, stoły zalewowe i przesuwne, opryskiwacze wysokociśnieniowe, lampy doświetlające, wentylatory) oraz montażu tuneli.

Prawidłowe serwisowanie produktów ogrodniczych to niezwykle istotna kwestia, dlatego też profesjonalna pomoc ze strony firmy Farmer Serwis to bardzo dobra decyzja. Dokładamy wielu starań, żeby móc dostarczać innowacyjne rozwiązania. Zlecając nam serwis swojego obiektu lub jego wyposażenia, możesz być pewny, że zajmą się nim wykwalifikowani pracownicy firmy Farmer, którzy w sposób odpowiedzialny podejmą się przeprowadzenia powierzonych im czynności. Dbamy o to, żeby produkcja ogrodnicza stawała się jeszcze bardziej nowoczesna i doskonała i co ważne była doceniana zarówno w kraju jak i poza granicami.

Różnorodność wymagań stawianych nam przez rynek decyduje o tym, że z powodzeniem wdrażamy innowacyjne technologie i szereg technicznych możliwości. Wszystko po to, żeby oferowane produkty w jak najwyższym stopniu spełniały oczekiwania. Usługi serwisowe firmy Farmer to najlepsza jakość, wsparta wiedzą oraz umiejętnościami. Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani zamówić nasze usługi w dogodnym dla siebie terminie uprzejmie prosimy o kontakt. Pracownicy firmy Farmer Serwis zawsze chętnie służą pomocą.

Zapraszamy, szczegółowe informacje odnośnie zakresu usług jak i dostępnego asortymentu udostępniliśmy na stronie serwisu.