Tunele foliowe STN 070

Tym razem mamy przyjemność przedstawić Państwu projekt zrealizowany na przełomie lipca i sierpnia tego roku. Realizacja odbyła się w miejscowości Węgry w województwie Dolnośląskim.

Projekt obejmował budowę 6 tuneli foliowych (model STN 070), wolnostojących, o wymiarach:

Powierzchnia całkowita terenu pod oprawę wyniosła 1 260,00 m².

Konstrukcja tuneli foliowych została osadzona na rurach zakotwiczonych w ziemię. Konstrukcja główna została zrealizowana z rury ocynkowanej o średnicy 5/4″. Konstrukcja tuneli została wzmocniona i usztywniona za pomocą zastrzałów na ściany szczytowe oraz trzech kalenic wzdłużnych montowanych po długości. Podpory upraw zostały wykonane z rury ocynkowanej 1/2″.

Ściany szczytowe tuneli zostały wykonane z bezbarwnego poliwęglanu. Na każdej ścianie szczytowej zostały zamontowane drzwi przesuwne wykonane również z poliwęglanu. Pozostałą część konstrukcji została pokryta folią podwójną, pompowaną Deltatex o przepuszczalności światła 92% i grubości 150µm. Folia zostałą zamontowana do konstrukcji przy pomocy listem aluminiowych oraz listew stalowych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z opisanej realizacji.

Zachęcamy również do obejrzenia innych naszych projektów w województwie dolnośląskim jak również na terenie całego kraju.